Sıkça Sorulan Sorular

Lütfen bize mesaj göndermeden önce SSS bölümümüzü okuyun.

Teslimat ücretleri gönderim yapılacak illere göre ve ürünlerin satın alma opsiyonlarına (montajlı, montajsız) bağlı olarak sepet ve ödeme sayfalarında kargo ücreti olarak belirtilmiştir.

Çevrimiçi sayfamızda aracı kuruma bağlı sanal pos işlemleri ile her banka ve kredi kartına taksit işlemleri dahil olmak üzere bankanızın kredi ve banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca Havale / EFT yapabilirsiniz.

Teslimat süreleri talep ettiğiniz ürünün stoklu olup olmamasına ve yahut butik taleplerinize göre değişiklik gösterir. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirisiniz.

Öncelikle elimizden geldiğince güncel ve güvenlik konusunda en hassas şekilde davranıyoruz. Ayrıca sistemimizin bünyesinde kesinlikle ödeme vb bilgileriniz tutulmamaktadır. Bunun dışındaki kişisel verileriniz ise gizlilik politikasında belirtildiği gibi sadece sipariş , ürün ve yalnızca sistem için kullanılır. Talep etmeniz halinde de bu veriler sistemden silinebilirler. 

Sipariş verildikten sonra, ürünümüz hazırsa paketleme , değilse üretim evresi başlıyor. Ardından ürün nakliye süreci başlatılıyor. Eğer ürün hizmeti içerisinde montaj hizmeti aldıysanız. Profesyonel ekiplerimiz tarafından kurulumlar yapılmak üzere ilgili konumda kurulum işlemleri yapılıyor. Siz değerli müşterilerimize teslim ediliyor.

İletişim Formu